..:: شرکت ورق و کارتن جهان گستر پرنیان ::..
iconItem
iconItem
iconItem
معرفی شرکت و تاریخچه
عرصه چاپ و بسته بندی از الزامات صنایع امروزی می باشند ، و در این میان بسته بندی سلولزی به واسطه مزیتهای ویژه ، روند مصرفی رو به افزایش را در صنعت به خود اختصاص داده است .
شرکت جهان گستر پرنیان با سه هکتار مساحت و سالنهای ورق سازی و چاپ مجزا و کارگاههای فنی مجهز به تراشکاری و فرزکاری و با دو دهه تجربه در زمینه تولید انواع ورق و کارتن فعالیت خود را در سال 1386 در شهرک صنعتی اشتهارد متمرکز نموده است .
به کارگیری دستگاههای مدرن  با عرض 160  و 220 سانتیمتردربخش ورق سازی بصورت ورق‌های سه لایه وپنج لایه با فلوتهایCE . CB. BE & C. B. E مرغوب داخلی و خارجی که جوابگوی کلیه سلائق مشتریان گرامی می‌باشد.
ماشین آلات تبدیل و کارتن سازی شامل لمینت تمام اتوماتیک کارتن ، دایکات و هفت رنگ ترکیبی با چاپ فول اتومات توان تولید را با طرحهای روز با بهترین کیفیت با بهره گیری از واحدهای طراحی ، نمونه سازی و بکارگیری نیروهای متخصص و آموزش یافته در زمینه صنعت بسته بندی که باعث کاهش هزینه های سربار و ارائه قیمت تمام شده مناسب گردیده ، از مزیتهای برتر بوده و شرکت جهان گستر پرنیان را در زمره توانمندترین کارخانجات ورق کارتن استان البرز قرار داده است که این توانمندی در اختیار مدیرانی است که به پیشرفت کارخانه خود در کوتاهترین زمان می اندیشند .           
افتخار ما همکاری با مدیرانی است که خواستار سلامت تولیدات خود در بسته بندیهای زیبا و مطمئن هستند . تمامی تلاش این شرکت جهت مرتفع نمودن انتظارات مشتریان و تبدیل و نگهداری آنان به شرکای تجاری خویش می باشد .

 با تشکر و سپاس شرکت ورق و کارتن جهان گستر پرنیان